Skip to main content

Featured Post

فهرست ممتازترین دستورهای کافه شمشیری

اینجا چکیده ای از بهترین دستورهای سایت به زعم نگارنده رو داریم. آرشیو فخمیه سایت، چون صدفی پر در، حاوی دستورهای بی شماری هست و لذا انتخاب این لیست برای بنده بسیار سخت بود. معیار گزینش، یادآوری لذت چشایی بنده پس از صرف غذای مورد نظر و استقبال عمومی خوانندگان از دستور مورد نظر بود. اگر دستور دیگه ای طی این سالیان دراز نظر شما رو جلب کرده، وارد منوی ثابت شما شده، و یا خاطره خوشی برای شما خلق کرده همین جا کامنت بدید و سایرین رو از این مهم مطلع سازید.  1)انواع  خوراک با گوشت بره: i.ماهیچه، ران،  یا شانه بره:  باقالی پلو با ماهیچه گوسفند آبگوشت کشمیری رون بره پروونسال به روش سو-وید شونه گوسفند با نخود و آب انار ران گوسفند تنوری بریونی (غذای اصفهانی) مدرن~تلیت کشک نوین ماهیچه گوسفند بِرِیز شده در شیر ii.گوشت بره چرخ کرده: کوفته بره با ادویه جات معطر و سس ارده و لیمو

پیتزای سالاد سزار

 

در ادامه مبحث پیتزای نیویورکی، این مقال رو به یکی از موارد خیلی شایع در این شهر اختصاص می دیم: سالاد روی پیتزا!. یک روش عالی برای سالاد خوری و سالم تر سازی پیتزا. یکی از جالب ترین مواردی که با اون مواجه شدم. سالاد سزار روی پیتزا بود و اینجا اون رو بازسازی می کنم.            

سالاد یونانی روی پیتزا.   

دو مدل مختلف از سالادهای روی پیتزا.  

مواد لازم:

ژامبون مرغ
پنیر پیتزا
کاهوی سالادی
  خمیر رو به روش این پست پهن کنید. روی کار کمی سس سالاد سزار و پنیر بپاشید. سپس ژامبون رو روی کار پخش کنید و پیتزا رو به فر بفرستید.      


در حین پخت پیتزا ، سالاد رو درست کنید و در نهایت اون رو روی پیتزا قرار بدید و ماحصل رو سرو کنید.   


Comments

Nei Rang said…
چه پیتزاهای با طراوتی
پیتزا با سالاد یونانی بدجور دلم رو برد.
خیلی متشکر شف عزیز
Doozel said…
لطف عالی مستدام