Skip to main content

Featured Post

فهرست ممتازترین دستورهای کافه شمشیری

اینجا چکیده ای از بهترین دستورهای سایت به زعم نگارنده رو داریم. آرشیو فخمیه سایت، چون صدفی پر در، حاوی دستورهای بی شماری هست و لذا انتخاب این لیست برای بنده بسیار سخت بود. معیار گزینش، یادآوری لذت چشایی بنده پس از صرف غذای مورد نظر و استقبال عمومی خوانندگان از دستور مورد نظر بود. اگر دستور دیگه ای طی این سالیان دراز نظر شما رو جلب کرده، وارد منوی ثابت شما شده، و یا خاطره خوشی برای شما خلق کرده همین جا کامنت بدید و سایرین رو از این مهم مطلع سازید.  1)انواع  خوراک با گوشت بره: i.ماهیچه، ران،  یا شانه بره:  باقالی پلو با ماهیچه گوسفند آبگوشت کشمیری رون بره پروونسال به روش سو-وید شونه گوسفند با نخود و آب انار ران گوسفند تنوری بریونی (غذای اصفهانی) مدرن~تلیت کشک نوین ماهیچه گوسفند بِرِیز شده در شیر ii.گوشت بره چرخ کرده: کوفته بره با ادویه جات معطر و سس ارده و لیمو

ساندویچ گریل بستنی


ظهر تابستان است؛ مهربانی، سیب و ایمان هم احتمالا هست. از این موارد که بگذریم، محضر این ساندویچ بستنی گریل رو درمی یابیم. این ساندویچ دقیقا مثل بقیه ساندویچ های گریل شده هست منتها با این  تفاوت که داخل اون با بستنی پر شده. این تیره از ساندویچ در فلوریدا خیلی مرسوم هست و چون آبی بر آتش درون عمل می کنه.  از عشق من بر دسرهای سرد و گرم که اگه هستید! نیستید؟ اینجا ها رو چک کنید( اینجای یک، اینجای دو). این دستور در امتداد همون عشق هست و چون کیبورد از بیان طعم ملکوتی این ساندویچ قاصر هست، ادامه نمی دم و گفتار کوتاه می کنم.
        
مواد لازم، بستنی مورد علاقه، نون ساندویچی یا برش های کیک زیاد اومده، کمی کره برای سطح.    

من اینجا از نون همبرگری استفاده کردم. کمی بستنی روی نون قرار بدید. دقت کنید که بستنی باید تا لبه نون فاصله داشته باشه تا در حین گریل شدن از گوشه ها بیرون نزنه. در ضمن بستنی باید کاملا سفت و لحظاتی قبل از فریز خارج شده باشه.     

نون دوم رو روی کار قرار بدید و بر سطح نون ها کمی کره بمالید. می تونید از روغن هم استفاده کنید؛ در اون صورت کف تابه یا سینی های ساندویچ میکر رو چرب کنید.   

و به عادت مالوف گریل کنید.  

اگر خوب عمل کنید، چیزی از بستنی بیرون نمی زنه و کار به نیکی سامون می گیره. 

این یکی با ژلاتوی پسته ای بود.

این یکی با یه نوع بستنی با الهام از کیک سه شیر!. آری پس از کشف این گنج، چنیدن بر اون رو آزمودم! دسر خوب و راحتی هست و حتما درستش کنید.

Comments

Nei Rang said…
ببارید بارونی ناگه به صحرا
نسیمی شد وزان در تفت گرما
بهشتی شد کویر از برکت تو
جهنم شد ز لطفت جنت ما
Dawn said…
اتفاقا هفته‌ی پیش ذکر خیر دسرهای سرد و گرم شما بود که رفیق بستنی سرخ‌کرده رو به من معرفی کرد. البته فقط عکسش رو. بستنی سوخاری (: ولی چگالی شکر و چربیش زیاد بود و زحمتش هم. اینی که شما معرفی کردین خیلی بهتره. دستتان درست باد (:
Dawn said…
خوبه که مهناز خانم هم امروز پست بستنی‌سنتی گذاشت. چه بسا بشه این دو تا پست رو ترکیب کرد. (:
Nazanin said…
خدا رو شکر یک چیزی هم پیدا شد که اینجا پست بشه و دل من به قار و قور نیفته. دیگه کم‌کم میرفتم که از خودم ناامید بشم.
من از دسرهای سرد و شیرین مثل بستنی و فالوده گریزانم.
Doozel said…
ممنون جناب نیرنگ
Doozel said…
خانم سحر
اون بستنی سرخ کرده هم چیز خوبیه و در سر حاوی پست اون رو داشتم
Doozel said…
خانم نازنین
مگه می شه از بستنی گریزان بود؟
This comment has been removed by the author.
بل هو وظيفة جيدة جدا. آيس كريم ساندويتش هو لطيف جدا المواد الغذائية في هذا الوقت. كل بويز والفتيات تأكل كثيرا. مصنوعة الجليد كريم ساندويتش شركة لها الكثير. لتعطينا رسالة التغطيةليزيد اليوم حاجة لها بعد يوم.